WEB (İNTERNET) TABANLI YAZILIM (SaaS)

İnternet tabanlı yazılımlar sunucu üzerinden erişim sağlandığı için bilgisayarınıza program yüklenmesine ihtiyaç duymaz. Güncelleme ve teknik bakım gerektirmez. Web Tabanlı yazılımları tercih ederek; Dünyanın her yerinden verilerinize erişebilir tüm mobil cihazlar ile işlem yapabilirsiniz. Web tabanlı yazılımınız tüm tarayıcılara uyumlu olarak çalışacaktır.

 
Elitnet Yazılım pek çok  web yazılım projesini tamamlamış dinamik ve tecrübeli bir ekipten oluşur. Firmanızın kurum içi iletişim ve verimliliğini arttıracak en uygun çözüm tasarlanarak projelendirilir. Görsel tasarımı ve veri tabanı oluşturulur. Gerekli yetkilendirmeler ve işlevler tanımlanarak kodlanır.  Tüm testleri tamamlandıktan sonra sunucuya yüklenerek yayınlanır.

 

Satış ve Pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi Yazılımı (CRM)

Müşteri Yönetimi, Ürün Yönetimi, Proje Yönetimi, Teklif Yönetimi, Satış ve Satış Sonrası Hizmet Yönetimi, Görev Yönetimi,   Randevu Yönetimi, Raporlar, İş Akışları ile firma çatısı altında tam bir kaynak yönetimi sağlanır.

 

Geliştirilebilir yazılımlar sunan Elitnet ekibi, istenilen hedefe en kısa sürede sizi ulaştırır. Web tabanlı Yazılım hizmetimiz ile ilgili daha fazla  bilgi için bizi arayın.