HAKKIMIZDA

ElitNET müşterilerine ağırlıklı olarak Web Çözümleri konusunda marka geliştirme hizmetleri sunar.

Müşterimiz büyürse biz de büyürüz felsefesi ile 2001 yılından beri sürekli büyümekteyiz. Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile her zaman fark yaratır.

Günümüzde ticaret hayatının en önemli unsurlarından biri olmasına rağmen genellikle gözden kaçırılan husus, markanızı doğru bir şekilde temsil eden ve müşterilerinize aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri bir formatta sunan web sitesine sahip olmak ve yine aynı şekilde Sosyal Medya ile hedef kitleye direkt ulaşabilmektir. Şirketler her yıl, sundukları hizmetleri ve ürünleri geliştirmek ve tanıtmak için milyonlarca lira harcamakta; ancak çoğu, tüketicilerin, kendilerini ilk önce internette aramaları sebebiyle başarısızlığa uğramaktadır. Tam da bu noktada bizimle çalışmanız önem kazanmaktadır.

Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip Sosyal Medaya Marketing stratejisinin ve bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir.

Şirketinizi ve ürün veya hizmetlerinizi en doğru şekilde hedefe taşıyabilmeniz için sunduğumuz hizmetler:

  • Web Tasarım
  • SEO
  • Mobil Uygulama
  • Animasyon
  • Sosyal Medya Danışmanlığı

Ekibimiz

Hüseyin KULAKSIZ

Kurucu / CEO

Irmak KULAKSIZ

SEO ve Web Tasarım Uzmanı

Burak PULLUKÇU

Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı

Nevin KIZILTEPE

Mali İşler Sorumlusu

İnci KİLMENT

Müşteri Temsilcisi

Sumak

7/24 Güvenlik Görevlisi