REFERANS ADILİNKTARİH
REFERANS ADILİNKTARİH
Çorlu Koordine Küçük Sanayi Sitesiwww.corluyenisanayisitesi.com2019
Muratlı OSBwww.muratliosb.org2019
Tekirdağ Otizm ve Özel Bireyleri Destekleme Derneğiwww.tobdesder.org.tr2019
Think Donewww.think-done.com2019
Neo Patentwww.neopatent.com.tr2019
Odin Makine San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.www.odinmakine.com.tr2019
Tatlıdiller Demir Çelik Ürünleri Ticaret Ltd. Şti.www.tatlidiller.com2019
Teknosis - Çorlu Metro Ethernet / Çorlu Metro İnternetwww.metroethernet.online-basvur.com/metro-internet2019
Büyükkarıştıran OSBwww.buyukkaristiranosb.org.tr2019
Simetri Otomasyonwww.simetriotomasyon.com2019
Yahya Kaptan Rotary (Kocaeli)www.yahyakaptanrotary.org2019
1001 Cihazwww.1001cihaz.com2019
MRU Baca Gazı ve Emisyon Ölçüm Cihazları LTD. ŞTİ.www.mru.com.tr2018
Yaman OSGBwww.yamanosgb.com.tr2018
Korse Dünyası (Seryün)korsedunyasi.com2018
Rotary 2420. Bölgewww.rotary2420.org2018
Harmonik Otomasyonwww.harmonikotomasyon.com2018
Genesis Bilgisayarwww.genesisbilgisayar.com.tr2018
ISCOM Akademiwww.excelkursu.net2018
Nero Tekstilwww.nerotekstil.com.tr2018
Miradentwww.miradent.com.tr2018
Canlar Mekatronikwww.canlarmekatronik.com.tr2018
Arcad Mimarlıkwww.arcadltd.com2018
Bingök İnşaatwww.bingok.com.tr2018
Atkom Kompresörwww.at-kom.com2018
Seryün Exportwww.seryun.com.tr2018
Çorlu İlaçlama Müşteri Portalı (Yazılım)www.corluilaclama.com.tr2018
Öz Okyanus Arıtmawww.ozokyanus.com.tr2018
Trakya Mühendislikwww.trakyamuhendislik.com.tr2018
Av. Gönenç Yaywww.yay.av.tr2018
SST teknoloji (Pronet Trakya)www.sstteknoloji.com2018
Hurda Bakır Kablowww.hurdabakırkablo.com2018
Özel Çorlu Öğretim Kursuwww.corluogretim.com.tr2018
Ertuğral Sigortawww.ertugral.com.tr2018
Simetrik Mühendislikwww.simetrik.com.tr2018
Desen Grafikwww.desengrafik.com2018
Alp Çorlu Perde Yıkamawww.alpperdeyikama.com2018
Stil Makina San. Tic. Ltd. Şti.www.stilmakina.com2018
Erkan Karacan Mimarlıkwww.karacanmimarlik.com2018
Orkun Şirketler Gurubuwww.orkungrup.com.tr2018
Edmis Meyve Sabunuwww.meyvesabunu.com2018
Kolej Marketimwww.kolejmarketim.com2018
İnce Botanik ve Peyzajwww.incebotanik.com2017
Edirne Rotarywww.edirnerotary.com2017
Özel Mavi Nota Bale ve Müzik Kursuwww.corlumavinota.com2017
Young Bloodwww.yb-mineralmakyaj.com2017
Perricone MDwww.perriconemd.com.tr2017
DGC Yapıwww.dgcyapi.com.tr2017
Acarlar Paletwww.acarlarpalet.com2017
Acarlar Paletwww.acarlarpalet.com.tr2017
Parola OSGBwww.parolaosgb.com2017
Doğuş Teksil AŞ.www.dogustekstil.com2017
Atkom Rampa Sistemleri Ltd. Ştiwww.atkom.com.tr2017
Can Boruwww.canboru.com2017
Rotary 2420. Bölge Komiteleriwww.ur2420bolgekomiteler.org2017
Emlak ve Emlakwww.emlakveemlak.com.tr2017
SST Teknooji Pronet Trakyawww.pronettrakya.com2017
Çorlu İlaçlamawww.corluilaclama.com.tr2017
Unikom Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.www.unikom.com.tr2017
Aslan Deriwww.aslanderi.com2017
Cupsan (Karton Bardak)www.cupsan.com2017
Ertan Sürücü Kursuwww.corluehliyet.com2017
Dr. Fuat Bulutwww.burunestetigi-drbulut.com2017
Marmaram Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkeziwww.marmaram.com.tr2017
Çorlu Fiber Optikwww.corlufiberoptik.com2017
Çorlu Kamerawww.corlukamera.com2017
Doğuş Nakliyat ve Ticaretwww.corluambar.com2017
Lacivert Ticaretwww.samsunglacivert.com2017
Novus Denetimwww.novusdenetim.com.tr2016
Simetrik Mühendislikwww.simetrikkesim.com2017
Paralsan Takım Tezgahlarıwww.paralsan.com2016
Aras Makinawww.arasgrup.com.tr2016
Ataç Makinawww.atacmakina.com.tr2016
Ahmetbey Belediyesiwww.ahmetbey.bel.tr2016
Genesis Bilgisayarwww.genesisbilgisayar.com.tr2016
İzmit Rotary Kulübüwww.izmitrotary.org2015
Sistem Yapı Otomasyonwww.sistemyapiotomasyon.com2015
Zirve Sanayi Ürünleri Tic. Ltd. Şti.www.zirvesanayi.com.tr2015
Gold Fiber ve Ambalaj Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.www.goldfiber.com.tr2015
Malkara Süt Üreticileri Birliği Hayvancılık ve Hizmet İktisadi İşletmesiwww.malkarasutureticileribirligi.com2015
Canlar Mekatronik AŞ.www.canlarmekatronik.com.tr2015
Metsa Makine ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.www.metsamakine.com.tr2015
Miradent Özel Sağlık Hizm. San. ve Tic. A.Şwww.miradent.com.tr2015
Trakya Su Arıtmawww.trakyasuaritma.com2015
Sevilay Güzellik Salonuwww.sevilayguzellik.com2015
Evrensekiz Belediyesiwww.evrensekiz.bel.tr2014
Westem Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti.www.westem.com.tr2014
Kırçiçekleri Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.www.kircicekleri.com.tr2014
İstanbul Ataşehir Rotary Kulübü Derneğiwww.atasehirrotary.org2014
Etiler Rotary kulübü Derneğiwww.etiler-rotary.org2014
Modamer Deri Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.www.modamer.com.tr2014
Tabeland Reklam ve Metal Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.www.tabeland.com.tr2014
Palm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.www.palmtekstil.com.tr2014
İstanbul Suadiye Rotary Kulübü Derneğiwww.rotarysuadiye.org2014
Silivri Rotary Kulübü Derneğiwww.silivrirotary.org2014
Kaleiçi Rotary Kulübü Derneğiwww.kaleici-rotary.org.tr2014
Shilla Hotelwww.shillaotel.com2014
Trakya Petek Temizlemewww.trakyapetektemizleme.com2014
Gebze Rotary Kulübüwww.gebzerotary.org2014
Bolu Rotary Kulübüwww.bolurotary.org2014
Sembol Apart Öğrenci Evleri - Kırklareliwww.sembolapart.com2014
Simetrik Mühendislikwww.simetrikmuhendislik.com.tr2013
SG Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.www.sifoniksistem.com.tr2012
SG Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.www.maxdrain.com 2012
Evrensel Patentwww.evrenselpatent.com2017
Yaşam Sövewww.yasamsove.com2016
Çorlu SMMMOwww.corlusmmmodasi.org.tr2016
UB Travel Agencywww.ubtravelagency.com2016
Doğal Şelalewww.dogal-selale.com2016
Doğal Göletwww.dogal-golet.com2016
Çorlu Kentvitriniwww.corlu.kentvitrini.com2009
Canlar A.Şwww.canlaras.com.tr2014
Atun İnşaatwww.atuninsaat.com.tr2015
Kolot Tekstil San. Tic. A.Ş.www.kolottekstil.com2014
Serenay Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti.www.serenay.com.tr2014
Ertuğral Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti.www.ertugral.com.tr2014
Ortel Elektronik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.www.ortelelektronik.com.tr2013
Simetrik Mühendislik MekanikElek. İnş. Taah. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.www.simetrikltd.com.tr2013
Muratlı Geri Dönüşüm Nakliyat San. Tic. Ltd. Ştiwww.muratlidonusum.com.tr2013
Ergene-2 OSB Müdürlüğüwww.ergene2osb.org.tr2013
Yalıboyu IOSB Müdürlüğüwww.yaliboyuosb.org.tr2013
Avukat Funda Özkanwww.fundaozkan.av.tr2013
Sedef Ajans Matbaacılık - Çiğdem Sönmezwww.sedefmatbaa.com.tr2013
Renkly Fuarcılık Ltd. Şti.www.renklyfuar.com2013
Gülener Meşrubat Dağıtım Tic. Nak. ve Paz. Ltd. Şti.www.gulener.com.tr2013
Öz Okyanus Su Arıtma Sistmeleriwww.ozokyanus.com.tr2013
Ortaklar Özel Torna Teknik Metal ve Demir Çelik Ürünleri Tic. San. A.Ş.www.ortaklarticaret.com2013
Alformwww.alform.de2010
Opak Çelikwww.opakcelik.com2013
Büyükkarıştıran Belediyesiwww.buyukkaristiran-bld.gov.tr2013
Güven Ticaret Oto Yedek APrça ve Aksesuarlarıwww.guventicaret.org2013
Otoport Otomobil AVM Ana Yapı Yönetimiwww.otoportyonetim.com2013
Doğan Mekatronikwww.renboy.com.tr2013
Aber Çorap Teks. Ve Urun. San. Tic. Ltd. Stiwww.abersocks.com2013
Demirok Mekatronik, İmalat, Montaj ve Taah. Ltd. Şti.www.demirok.com.tr2013
Sareste İnşaat ve Yapıwww.sareste.com.tr2012
Mira Yapısal Endüstri Sistemleri İhr. İth. ve Turizm San. Tic. Ltd. Şti.www.mirayapi.com.tr2012
Üç-El Değirmencilik San. Tic. Ltd. Ştiwww.ucelun.com.tr2012
Yaşam İnşaat Yapı Malzemeleriwww.yasam-insaat.com2012
Trakya İnova Yol Yard.Taş.Hiz.İş ve End.Makineler Oto. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.www.trakyainova.com2012
Trakya Makinawww.trakyamakina.com2012
Çorlu Güven Otowww.corluguvenoto.com2012
Çorlu Oto Lastik - Anı Oto Lastikwww.corluotolastik.com2012
Çorlu Bosch Alarm Sistemleriwww.boschalarmcorlu.com2012
Ada İletişim Haberleşme ve Güvenlik Sistemleriwww.adailetisim.com.tr2012
Povverkim Kimya ve Tekstil Ürünleri San. Tic. Ltd. Ştiwww.povverkim.com.tr2012
Muratlı OSB Müdürlüğüwww.muratliosb.org2012
Ergene-1 Sanayi Organize Bölgesiwww.ergene1osb.org2012
Çorlu Şehir Kulübüwww.corlusehirkulubu.org2012
İnan İnşaat Proje Taah. Tic. Ltd. Şti.www.inan-insaat.com2012
Özgür Mühendislik İnş. Mak. ve Tic. Ltd. Ştiwww.ozgurforklift.com2012
Newlife Yazılım Bilgisayar Güvenlik Sistemleriwww.newlifeguvenlik.com2012
Aysel İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketiwww.ayselinsaat.com.tr2012
Teknik Isı Servis Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.www.teknikisi.com.tr2012
Beylikdüzü Rotary Kulübü Derneğiwww.beylikduzurotary.org2012
Aras Matbaa Malzemeleri Tic. San. A.Ş.www.arasmatbaa.com.tr2012
Özel Mavi Nota Müzik ve Bale Kursuwww.corlumavinota.com2010
Fırat Boru Çorluwww.corlufirat.com2017
Aras Grup Şirketleriwww.arasgrup.com.tr2016
BSF Makinawww.bsfmakine.com2010
Model Sanat Eviwww.modelsanatevi.net2011
HNA Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.www.hnasigorta.com2011
Çorlu Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odasıwww.corlusmmmodasi.org.tr2016
Aralsan Aluminyum Gıda San. Ltd. Şti.www.aralsanaluminyum.com.tr2011
Agrokem Yağ ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.www.agrokem.com2011
Kapaklı Emlak Ofisiwww.kapakliemlak.com.tr2011
Sema Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğiwww.sema-dent.com2011
Apak Halı ve Koltuk Yıkamawww.apakhaliyikama.com2011
Özlem Oto Boya ve Kumlamawww.ozlemoto.com2011
Trakya Markawww.trakyamarka.com2010
Özel Güneş Ağız ve Diş Sağlığı Teşhis Tedavi ve Eğitim Hiz. San. Tic. Ltd. Ştiwww.gunesdis.com2009
Ecesoy Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.www.ecesoytekstil.com.tr2011
Özen Yapı Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.www.ozenyapicorlu.com.tr2015
Avukat Egemen Güngörwww.egemengungor.av.tr2016
Grup İzolasyonwww.grupizolasyon.com2010
Aslan Isıwww.aslanisi.com2010
Atlas Akvaryumwww.atlasakvaryum.com2010
Drive Centerwww.drive-center.net2010
VIP Deco Trakwww.decotrak.com2012
Boyut Mutfak Mobilya Ltd. Ştiwww.boyutmutfak.com2009
Eylül Ev Aletleri Day. Tük. Mal. Ltd. Şti.www.eylulevaletleri.com.tr2013
At-Kom Kompresör San. Ltd. Şti.www.at-kom.com2011